Tecnovap parné čističe
SpaceVac vysávanie vo výške
Esca-TEQ čistenie eskalátorov
KaiVac bezdotykové upratovanie

 

Objavte náš sortiment ekologickej čistiacej techniky
šetrnej k životnému prostrediu

Sme jedným z popredných špecialistov na ekologickú čistiacu techniku na Slovensku, ktorá je určená pre priemysel, profesionálov, ako aj pre domácnosti. Naši zákazníci poznajú kvalitu a spoľahlivosť našich produktov. Rozsiahly sortiment produktov nám umožňuje ponúkať kompletné riešenia pre ekologické čistenie.

 

Máte záujem o ekologickú čistiacu techniku ?

Po vyplnení nasledujúcich údajov získate od nás konkrétne informácie a riešenia

 

Sortiment našich produktov ekologickej čistiacej techniky pre všetky Vaše potreby

parné čističe, parné tepovače, parné mopy, bezdotykové upratovacie stroje, systémy na vysávanie vo výške, mechanické čistiace nástroje na čistenie eskalátorov, jednokotúčove stroje,

 

Potrebujete poradiť?

Využite možnosť osobnej konzultácie na našich predvádzacích akciách, ktoré robíme po celom Slovensku.

Kontakt

Novinky

Systém na čistenie eskalátorov a travelátorov

Set na čistenie madiel eskalátorov/travelátorov

Set na čistenie madiel eskalátorov a travelátorov zahrňuje ručný držiak, uterák z mikrovlákna a čistiaci roztok.
Obj. čislo: RailTEQ

Modrá (profesionálna) línia

Parný čistič EVO SANITIZER

Jednofázový parný čistič s výkonom 2,45 kW. Telo, podvozok je z lakovanej ocele a bojler je vyrobený s nerezovej ocele. EVO SANITIZER je profesionálny parný generátor navrhnutý špeciálne pre oblasť zdravotníctva, umožňuje vykonať dôkladné čistenie a sanitáciu všetkých kritických povrchov v nemocniciach, zariadeniach pre seniorov, lekárskych, zubných a veterinárnych ambulanciách. EVO SANITIZER je vybavený nerezovým kotlom schopným produkovať suchú paru 165°C s tlakom 6 barov a s vnútorným zásobníkom pre kontinuálny prívod vody. Jeho ergonomická a kompaktná konštrukcia umožňuje prístup aj do úzkych priestorov. Elektrický panel zobrazuje digitálny tlakomer, teplomer a ukazovateľ motohodín. Za príplatok je možnosť vybavenia vozíkom s držiakom nadstavca, kábla, hadice, predlžovacích trubiek, a podporou pre montáž parného mopu.
Obj. čislo: ER3206S

Príslušenstvo a chémia

Príslušenstvo TESS k parnému čisteniu vo výške

Nový systém TESS je navrhnutý tak, aby zvýšil hygienické štandardy na vyššiu úroveň, než sa kedy považovalo za možné, a vytvoril tak bezpečnejšie a čistejšie prostredie. Systém umožňuje operátorovi bezpečne a efektívne čistiť steny, stropy a všetky povrchy v akejkoľvek oblasti, nad alebo pod pevnými strojmi a technologickými linkami, čím sa eliminuje potreba špeciálneho vybavenia, ako sú nožnicové zdvíhacie plošiny. To vytvára novú „najlepšiu prax“ pre všetky odvetvia a výrobcov na celom svete.
Obj. čislo: TCkit

Čistenie vo výškach systémom SPACEVAC

Ergonomický držiak na chrbát SpaceSuit

Ergonomický držiak na chrbát ešte viac odľahčuje ľahké čistiace tyče z uhlíkového vlákna. Pri dlhodobom používaní čistiaceho systému je výbornou ergonomickou pomôckou. Držiak je dodávaný so špeciálnymi prizmatickými okuliarmi, ktoré zabezpečujú obsluhe videnie vo výške napriek tomu, že sa obsluha pozerá pred seba.
Obj. čislo: SV/Spacesuit

KaiVac OMNIFLEX systémy

Bezdotykový upratovací systém KAIVAC model UNIVAC

Bezdotykový upratovací systém OmniFlex UniVac je mimoriadne flexibilné zariadenie, ktoré ponúka jednoduchý prístup k čistejším a bezpečnejším podlahám. Má kompaktné rozmery, extrémnu manévrovateľnosť a je ideálny pre priestory zaplnené napr. gastro technológiou, či priestory s obmedzeným skladovaním. UniVac dávkuje čistiaci roztok na urýchlenie čistenia, mechanicky čistí škárovacie linky a potom pomocou výkonného vysávača odsaje všetku špinu a tekutiny, takže podlahy budú žiarivo čisté a suché. Tento mokrý vysávač čistí podlahy 60-krát čistejšie ako ručné mopovanie. Môže byť napájaný elektrickým káblom alebo lítium-iónovou batériou.
Obj. čislo: XCU001

Zachovanie čistej prírody

Pre nás to znamená podporovanie našich zákazníkov, upratovacie spoločnosti, výrobné a obchodné spoločnosti na celom Slovensku. Chceme zvyšovať povedomie o dôležitosti ekologického aspektu pri čistení a upratovaní. Pri upratovacích a čistiacich prácach u našich zákazníkov, chceme dosiahnuť zvýšenie podielu využívania čistiacej techniky a zároveň chceme chrániť životné prostredie pre budúce generácie.

Zelené čistenie (Green cleaning)

V ostatnej dobe o tom počujeme stále viac, ale čo presne znamená "zelené čistenie"?

Zelené čistenie (Green cleaning) je používanie čistiacich prostriedkov, strojov alebo metód, ktoré sú šetrnejšie k životnému prostrediu. Čistiace prostriedky, ktoré sa majú považovať za ekologické, musia v porovnaní s tradičnými metódami podstatne znížiť tlak na odpad alebo životné prostredie. Zelené čistiace prostriedky zahŕňajú:

Nízka spotreba vody – čistiace stroje ako parné čističe a bezdotykové upratovacie systémy nahrádzajúce stroje s vysokou spotrebou vody
Zelené čistiace prostriedky – prírodné látky, ako je para, alebo ekologické čistiace látky, ktoré nahrádzajú nebezpečné chemikálie
Mikrovlákno – opakovane použiteľné utierky nahrádzajúce nehospodárne papierové utierky, ktoré vyžadujú výrub stromov a likvidáciu odpadu po ich použití.

 

Pozrite si zoznam produktov našej spoločnosti. S našimi produktami dosiahnete ekologickejšie čistenie v ktorejkoľvek oblasti použitia (vo výrobe, v obchode, v službách, v domácnosti). 
Viac vizuálnych informácií o ekologických čistiacich strojoch a metódach ekologického čistenia nájdete v zozname videí green cleaning zvolen. 

Dezinfekcia a čistenie parou na Slovensku