Podnikajte vždy s najmodernejšou technikou. 

Aj bez dostupných zdrojov môžete rozvíjať Vás biznis. Spolupracujeme s GRENKELEASING a vytvárame tie najvýhodnejšie podmienky pre rozvoj Vášho podnikania.

 

Leasing pre podnikateľov Vám umožní byť vždy o krok vpredu.
Financovanie nákupu čistiacej techniky

 

Riešenie pre všetkých ......

..... živnostníkov, podnikateľov, ktorí chcú mať k dispozícii najmodernejšiu čitiacu techniku, naplno ju využívať pre svoje podnikanie a zaplatiť za ňu keď s ňou zarobia. 

Classic leasing (operatívny) alebo Finančný leasing? Prípadne prenájom s komplexnými službami? Aký typ financovania je pre vás najvhodnejší? Nájdeme riešenie, ktoré bude najlepšie vyhovovať Vám a Vášmu projektu.

Leasing je čoraz obľúbenejší. V mnohých podnikoch je leasing už dnes pevnou súčasťou ich finančnej stratégie.


JEDNODUCHOSŤ = Jednoduché, rýchle spracovanie žiadosti

RIEŠENIE PRE VŠETKÝCH = Odborná podpora a optimalizácia podmienok pre zákazníka

LIKVIDITA, EFEKTÍVNOSŤ, FLEXIBILITA = VYŠŠIA INVESTÍCIA

 

Tu nájdete štyri dobré dôvody ...

... ktoré pre vás ako zákazníka hovoria v prospech leasingu:

 

Pomáha udržať likviditu. 
Leasing šetrí vlastný kapitál a posilňuje tak vašu bonitu voči bankám. Nákup v hotovosti odčerpáva likviditu podniku a často vedie k časovo náročným rokovaniam o dodávateľských prípadne bankových úveroch. Leasing naproti tomu neobmedzuje váš manévrovací priestor pri dodávateľských úveroch, ani nezaťažuje vašu bilanciu pre jednania s finančnými inštitúciami. Keďže zariadenia zostávajú vlastníctvom leasingovej spoločnosti, nezhoršuje sa - na rozdiel od kúpy - pomer vlastného kapitálu a bilančnej sumy, vlastného kapitálu a investičnéhomajetku. Zrátané a podčiarknuté to znamená: Využívate najmodernejšie technológie, zlepšujete súčasne svoju bonitu, bilančné charakteristiky a tým rating svojho podniku.

Dáva istotu plánovania. 
Prenajať si nové čistiace zariadenia sa oplatí. Dôvod: Platíte až vtedy, keď čistiaca technika vo vašom podniku odovzdáva svoju pridanú hodnotu. Namiesto vysokých obstarávacích nákladov, ktoré sa musia jednorazovo zaplatiť, platíte pravidelné leasingové splátky s výnosmi, vznikajúcimi pri použití a s využitím zariadení. To od začiatku rozširuje vaše investičné možnosti. K tejto výhode tzv. Pay-as-you-earn (Plať-keď-zarábaš) sa pridáva istota plánovania. Konštantné leasingové splátky sú nákladovou položkou, ktorú možno v plánovaní vášho podniku ľahko kalkulovať.

Umožňuje väčšie investície v skoršom okamihu. 
Nízke splátky nahrádzajú vysoké kúpne ceny, pretože obchodný vývoj často vyžaduje potrebu novej techniky. Aby ste mali so svojím podnikom úspech, musíte stále investovať do pokrokových technológií. Avšak nákup viaže kapitál a vďaka krátkym inovačným cyklom sú mnohé zariadenia zastarané skôr, ako sa zaplatia resp. odpíše ich účtovná hodnota. Riešenie: Leasingová ponuka od GRENKE. Vďaka nízkym mesačným splátkam môžete investovať do novej techniky presne vtedy, keď ju potrebujete. Zostávate tak na čele pred konkurenciou.

Ponúka flexibilitu. 
Vďaka možnosti výmeny, ktorú GRENKE ponúka, udržiavate váš technologický park vo výbornom stave. Ak si nakúpite čistiace technológie do vlastného majetku, na roky sa zaviažete. Avšak čistiaca technika sa rozvíja rovnako ako váš podnik - veľmi rýchlo. GRENKE vám preto ponúka leasing s možnosťou výmeny. Ak na trh prídu výkonnejšie alebo úspornejšie zariadenia, než sú tie, ktoré ste si prenajali, môžete ich počas platnosti zmluvy a bez zvýšenia leasingových splátok vymeniť. Ak váš podnik rastie a stúpajú vaše potreby technického vybavenia, je možné leasingovú zmluvu rozšíriť pridaním nových zariadení.

LEASINGOVÁ KALKULAČKA ONLINE

Vytvorte si leasingovú kalkuláciu podľa Vášho želania. Nezdržíte sa, trvá to len pár minút.

 

Vybavte si business leasing online

Financovanie čistiacej techniky je možné rýchlo a jednoducho vybaviť priamo u nás alebo on-line. Uzatvorenie zmluvy s GRENKE je naozaj mimoriadne jednoduché a podstatne rýchlejšie ako vybavenie žiadosti o úver.

ON-LINE SPRACOVANIE SCHVÁLENIE
on-line spracovanie žiadosti do 24 hod.     
štandardne 0% akontácia

schválenie do 7.500,- € bez účtovných výkazov

 

CLASSIC LEASING FINANČNÝ LEASING
  • Forma operatívneho leasingu
  • Doba trvania: 15 – 60 mesiacov
  • Minimálna obstarávacia cena: 500,- € bez DPH
  • Zahrnutie splátky do nákladov v plnej výške
  • Možnosť obmeny predmetu leasingu na konci za nový
  • Doba trvania: 36 – 60 mesiacov
  • Minimálna obstarávacia cena: 3 000,- € bez DPH
  • Zaradenie predmetu leasingu do majetku a jeho odpisovanie
  • Kúpna cena na konci: dohodnutá symbolická čiastka

 

 

 

LEASINGOVÁ KALKULAČKA ONLINE

Leasingová kalkulácia presne podľa Vášho želania.